Екскурсія до ПрАТ «Роменський завод «Тракторозапчастина»

У рамках вивчення циклу «Професійної підготовки» студенти третього курсу спеціальності «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях» відвідали ПрАТ «Роменський завод «Тракторозапчастина», м. Ромни. ПрАТ «Роменський завод «Тракторозапчастина» – визнаний лідер з виробництва запасних частин для автотракторної техніки. За шістдесятирічний період свого існування завод з міжрайонної механічної майстерні виріс в новітнє підприємство, яке успішно працює на ринках України, країнах ближнього і далекого зарубіжжя, співпрацюючи з такими країнами як Польща, Угорщина, Болгарія, Єгипет, Пакистан, Іран, Куба, Алжир. Завод випускає понад 40 видів виробів для колісних тракторів, комбайнів, вантажних і легкових автомобілів, товари народного споживання. Підприємство використовує високотехнологічне обладнання із замкненим циклом виробництва: від виплавки та штампування до випуску готової продукції. Таким чином, студенти мали змогу ознайомитися із процесами, які відбуваються у штампувальному, ливарному, механічному та інструментальному цехах, на фарбувальній, термічній та гальванічній ділянках, побачити великий парк сучасних верстатів, а також таке унікальне обладнання, як клинопрокатні стани. Окрім того, екскурсанти відвідали лабораторію, оснащену сучасним обладнанням для контролю якості виготовленої продукції. По території заводу та у цехах студентів супроводжував заступник директора Терещук В.А, а також викладачі спецдисциплін Охріменко С.В. та Яшина Т.В., які пояснювали особливості технологічного процесу, роботи технологічного обладнання, специфіку праці на підприємстві. Викладачі та студенти висловлюють подяку керівництву підприємства за проведену цікаву та пізнавальну екскурсію. Адже подібні заходи сприяють засвоєнню теоретичних знань і практичних навичок, отриманих під час навчання на лекційних заняттях та лабораторних роботах. Екскурсія була організована завдяки тісній співпраці адміністрації підприємства і навчального закладу. ПрАТ «Роменський завод «Тракторозапчастина» зацікавлений у проходженні практики на підприємстві студентами Політехнічного технікуму з подальшим працевлаштуванням. Це приваблива та вигідна пропозиція для молодих фахівців!