Співпраця студентів та адміністрації – запорука успіху!

13 листопада, напередодні святкування Дня студента, відбулася зустріч «Відкритий мікрофон», під час якої представники студентського самоврядування Політехнічного технікуму КІСумДУ та адміністрація навчального закладу обговорили питання щодо функціонування студентського активу. Велику увагу під час дискусії було приділено активній життєвій позиції студентів. Зокрема, учасники дійшли висновку, що тісна співпраця студентів та адміністрації – це запорука успіху конкурентоспроможного навчального закладу, який у змозі продемонструвати свою професійність, націленість на застосування інновацій. Це дасть можливість студенту стати лідером, ефективно реалізовувати свої цілі.

Такі зустрічі напередодні Дня студента вже є традиційними. Студенти впевнені, що їх завжди почують і допоможуть.

А з нагоди свята прийміть наші побажання легкого навчання, стипендії та сесії без «хвостів». Будьте задоволеними своїм життям, і нехай біля вас завжди будуть вірні друзі!