PDFДрук

Напередодні Дня студента в Політехнічному технікумі зібралися лідери учнівської та студентської молоді міста

14 листопада в Політехнічному технікумі КІСумДУ відбувся семінар лідерів студентського самоврядування ПТНЗ та ВНЗ м. Конотоп. Зустріч була ініційована студентським парламентом Політехнічного технікуму КІСумДУ з метою об’єднання молоді міста для здійснення спільних соціальних та громадських проектів. У заході взяли участь представники семи навчальних закладів міста: КІСумДУ, ПТ КІСумДУ, ІПТ КІСумДУ, Конотопське медичне училище, ДПТНЗ «ВПУ», ДПТНЗ «Конотопський професійний ліцей», ДПТНЗ «Конотопське технічне училище».

У ході роботи семінару лідери студентського самоврядування мали можливість ознайомитися з напрямками роботи Політехнічного технікуму КІСумДУ, обмінятися досвідом роботи органів студентського самоврядування, в інтерактивній формі обговорити актуальні проблеми молоді міста та створити проекти розв'язання окремих проблем. Учасників заходу привітала директор технікуму, кандидат педагогічних наук, доцент Т.В. Гребеник. Вона закликала студентів до взаємодії, співпраці, конструктивного діалогу та запропонувала започаткувати гарну традицію – протягом року зустрічатися студентським лідерам міста в різних навчальних закладах.

Молодіжні лідери розглянули різноманітні питання: «Освітнє середовище як чинник формування активної життєвої позиції студентів» (Горбик Д.); «Національно-патріотичне виховання як складова частина роботи студентського самоврядування ІПТ КІСумДУ» (Водолазська Я.); «Студент і милосердя» (Шкурко О.); «Взаємодія органів учнівського самоврядування з адміністрацією» (Суслов Л.); «Проектна діяльність учнів ДПТНЗ» (Докунова Д.). Під час круглого столу «Оптимізація ефективної діяльності органів студентського самоврядування» студенти виявили активність, ініціативність, творчість, уміння працювати в команді. Жваве обговорення спонукало їх до єдності в прагненні розв'язати окреслені проблеми, до активності, діяльності та вдосконалення себе та навколишнього середовища.

Учасникам семінару були вручені відповідні сертифікати. Лідери органів студентського самоврядування не хотіли, щоб робота в дружньому колі завершувалася. Активна молодь міста відзначила велику користь від подібних заходів, а шляхом жеребкування було вирішено, що наступна зустріч відбудеться в ІІ семестрі на базі Конотопського інституту СумДУ. Молодіжні лідери залишили семінар з натхненням, творчою наснагою та вірою в те, що будь-які проблеми можна вирішити, якщо є бажання, компетентність та згуртована команда однодумців!

Будемо з нетерпінням чекати на подальшу зустріч у подібному форматі. І нехай посіяне сьогодні зерно проросте корисними проектами, гідними вчинками та омріяним майбутнім!