Урок пам’яті

20 листопада до Дня Гідності та Свободи бібліотекарем КІСумДу Амеліною Т.В. було проведено захід «Із вогню революції – у полум’я війни» для студентів 531 та 621 груп.

Ведучі Шобей М. (1 гр.) та Горбик Д. (531 гр.) говорили про те, що обраний українським народом шлях важкий, але назад дороги немає – події, які почалися біля монумента Незалежності ввечері 21 листопада 2013 р., тривають і досі. Гідність не купиш за жодні гроші. Вона або є, або її немає. Небесна Сотня, і воїни АТО, і волонтери, кримські татари та українські політв’язні довели, що гідність у них є. Свободу ж треба виборювати, а здобувши – відстоювати. Про це свідчить історія. І не тільки наша.

Також для студентів було підготовлено відповідну книжкову виставку, продемонстровано відеоролики, зроблено презентацію.