PDFДрук

Подаруйте дитині свято!

Увага! Акція!

Клуб «Соціальне волонтерство» БФ «Відень» та ПТ КІСумДУ розпочали благодійну акцію до Дня Святого Миколая «Диво від Миколая». Мета акції – подарувати дітям, які є вихованцями Сумського центру соціально-психологічного розвитку дітей, опинились у кризовій ситуації незабутнє свято Миколая, підтримати їхню віру в добро, зібравши замовлені подарунки та все найнеобхідніше.

Мрії та бажання дітей – прості та невибагливі. І здійснити їх може кожен з нас. Зокрема, дітки молодшої групи мріють про пальчиковий театр, театр тіней, ігри-шнурівки за методикою М. Монтессорі, колонку для комп’ютера. Побажання середньої групи такі: ксероксний папір (3 пачки), пазли (50, 100, 300 елементів), шашки, шахи, настільні ігри «Футбол», «Морський бій», настільні розвиваючі ігри (до ігрового куточку), акрилові фарби (білий, кремовий, жовтий, рожевий та інші кольори), шерсть для сухого валяння (і голки для цього), матеріали для рукоділля (паєтки, бусини і т.д.). Щодо старшої групи, то їм хотілося б отримати на свято: настільні ігри (хокей, футбол), дрібний конструктор, пазли (на 500 і більше елементів), прибори для випалювання, лобзик, спиці та нитки для в’язання, набори для вишивання (нитки, голки, п’яльця, бісер), словники з англійської та французької мов, ксероксний папір (5 пачок), спортивний інвентар (сітка для волейболу, набір для настільного тенісу, скейти, санки), засоби особистої гігієни (антиперспиранти, дезодоранти, засоби для догляду за волоссям, крем і станки для гоління), крем для взуття.

Отже, пропонуємо всім охочим стати помічниками Святого Миколая, здійснивши бажання та мрії цих діток, які так цього потребують. Давайте не будемо байдужими, адже кожен з нас вірить у диво та хоче бути щасливим!

За більш детальною інформацією телефонувати: (096)488-58-74 (Ольга).