Захист проектних пропозицій

6 грудня в Конотопській міській раді відбулось засідання конкурсної комісії з розгляду проектних пропозицій, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері соціального життя міста, для реалізації яких надається фінансова підтримка на 2018 р. Представники громадської молодіжної організації студентів «Новий час» презентували три проекти для участі в конкурсі: національно-патріотичний проект культурного обміну «Алея співдружності студентів України» (автор – Яшина Т.В.); соціально-екологічний, відкритий, практично орієнтований проект «ВоблерОК» (автор – Гребеник А.О.); соціальний проект формування особистої відповідальності підростаючого покоління «Відповідальність починається з мене» (автор – Бібік Ю.В.). Захист проектів відбувся успішно. До речі, заявку на реалізацію проекту «Відповідальність починається з мене» було подано на обласний конкурс проектів та успішно захищено на засіданні відповідної конкурсної комісії.

Бажаємо авторам проектів підтримки з боку організаторів конкурсу та успіхів у практичній реалізації!