День відкритих дверей

16 грудня в Політехнічному технікумі КІСумДУ відбувся День відкритих дверей. Актова зала була переповнена й ледь умістила всіх гостей. Усі присутні хотіли отримати повну інформацію про навчальний заклад, щоб здійснити свою заповітну мрію – стати студентом ПТ КІСумДУ.

Із вітальним словом до присутніх звернулася директор технікуму Гребеник Т.В., яка ознайомила з основними напрямками роботи навчального закладу, спеціальностями, за якими проводиться підготовка студентів, та правилами прийому до ВНЗ І–ІІ р.а. Швидка А.І., заступник директора з виховної роботи, розповіла про студентське самоврядування в технікумі та організацію дозвілля.

Інтерес абітурієнтів до Політехнічного технікуму зростає. Зроби свій вибір уже сьогодні! До зустрічі в стінах Політеху!