PDFДрук

Співдружність молоді в мистецтві

Закінчився термін реалізації проекту культурного обміну громадської молодіжної організації студентів «Новий час», який має назву «Алея співдружності студентів України» (автор – Т. Яшина). Сьогодні він є особливо значущим та вдруге здобув схвалення в міському конкурсі громадських ініціатив, розроблених інститутами громадянського суспільства.

Проект передбачав встановлення дружніх взаємозв’язків молоді різних регіонів України з метою активізації зусиль навколо об’єднання країни, збереження її цілісності та суверенітету. Зокрема, 2017 р. юні конотопчани потоваришували зі студентами Вінницького технічного коледжу, здійснивши змістовну поїздку до Вінниці та прийнявши гостей у відповідь.

Реалізація проекту завершилась онлайн-конференцією «Конотоп–Вінниця», на якій було презентовано інформаційний збірник «Співдружність молоді в мистецтві». Цей посібник дасть змогу читачам здійснити екскурс в історію Конотопа та Вінниці, ознайомитися з путівником «Що варто побачити у місті?». Видання розкриває також зміст проекту та основні шляхи його реалізації. Цікаво, змістовно, актуально для мандрівників і не тільки. Відкриваємо красу Конотопщини для всієї України!