Безсмертя героїв Крут

29 січня студенти Політехнічного технікуму відвідали міський центр культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир», долучившись до загальноміського урочистого зібрання з нагоди 100-річчя бою під Крутами. Разом із усіма присутніми вони вшанували пам’ять героїв, які віддали свої життя за незалежність української держави; ознайомилися з тематичними книжковою та музейною виставками.

Саме цього дня 1918 р. українська молодь стала на захист нашої столиці: юнаки дали бій добре озброєному більшовицькому війську на невеликій станції Крути (Чернігівщина). Ця подія – водночас героїчна й трагічна. Вона знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення права жити на власній землі та святого обов’язку – боронити її. Це символ мужності, жертовності, нескореного духу нашої нації. Неможливо викреслити з людської пам’яті той великий та безсмертний подвиг гімназистів, студентів, юнкерів, які захищали українську державність. Пам’ятаймо про них, бо війна за Україну триває.