PDFДрук

Бути лідером – мати довіру!

5 лютого відбулося чергове засідання старостату, де розглядалися нагальні питання навчання та виховання студентської молоді. Одне із пріоритетних питань – ознайомлення студентів із Положенням про актив академічної групи Політехнічного технікуму, роз’яснення обов’язків старости та активу групи. Також студентам були надані пропозиції щодо удосконалення роботи органів студентського самоврядування, розширення їхніх повноважень.

З великою зацікавленістю зустріли студенти А.В. Загородню, спеціаліста з набору персоналу в кол-центр «eCall», адже питання працевлаштування сучасної молоді є одним із важливих.

Також під час засідання старостату піднімалося питання про шкідливу звичку студентів – паління. Вже вкотре прозвучало нагадування про заборону паління на території закладу та в громадських місцях.

Наприкінці обговорили найочікуванішу подію – святкування Дня закоханих. У рамках цього свята відбудеться фестиваль мистецької творчості студентів І курсу під назвою «Ось я, першокурсник».

Старостат є важливим керівним органом студентського самоврядування в навчальному закладі. Девіз студентських лідерів Політеху: «Бути лідером – значить мати довіру, яку не маєш права втратити». Тому – до справи!