Вітаємо з перемогою!

6–8 лютого в спортивній залі Політехнічного технікуму КІСумДУ відбулися обласні змагання з баскетболу серед дівчат у залік ХХIV обласної спартакіади серед ВНЗ І–ІІ р. а. У цих змаганнях брало участь 6 команд.

Третє місце посіла команда Машинобудівного коледжу СумДУ, друге – студентки ВКНЗ СОР «Лебединського педагогічного училища імені А.С. Макаренка». Наші ж дівчата показали відмінну фізичну підготовку, здолали всіх суперників та вибороли золото в турнірі!

Тож вітаємо збірну команду Політехнічного технікуму КІСумДУ у складі: Шанайда Марія (641 гр.), Дубініна Анастасія (631 гр.), Дубініна Маргарита (131 гр.), Корж Тетяна (231 гр.), Грищенко Аліна (5 гр.), Ліфар Юлія (831 гр.), Мартьянова Дар'я (641 гр.), Шевченко Тетяна (241 гр.) та її тренера О.Є. Кабанову з такою жаданою перемогою. Бажаємо й надалі спортивної наснаги та успіхів! Так тримати!