Розширюємо горизонти співпраці

13 лютого директор ТОВ «Сумимостобуд» А.В Ткаченко з робочим візитом відвідав Політехнічний технікум КІСумДУ. У ході зустрічі керівник ознайомився з роботою навчального закладу, його колективом та студентами. Головна ж мета поїздки – запросити студентів на практику, де вони зможуть ознайомитися із сучасними технологіями в дорожньому будівництві.

«Сьогодні компанія ТОВ «Сумимостобуд» динамічно розвивається, є цілий ряд замовлень не лише регіонального, а й державного значення. Тому проблема підготовки кадрів для нас має пріоритетне значення, адже від цього залежить якість виконання контрактів, – наголосив А.В Ткаченко. – Ми будемо раді запропонувати студентам Політехнічного технікуму можливість ознайомитися з нашою роботою і технікою. Головне – це бажання бути кращим і чесно працювати».

Сподіваємося на плідну співпрацю.