PDFДрук

Профорієнтаційна зустріч старшокурсників Політеху з представниками Глухівського вишу

29 березня 2018 року у  Політехнічному технікумі  КІСумДУ  пройшла зустріч  студентів старших курсів з представники Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка .

Ігнатенко С.В., декан факультету технологічної і професійної освіти, Бондаренко М.І., професор, завідувач кафедри професійної освіти та комп’ютерних технологій,  Базурін В.М., доцент  кафедри професійної освіти та комп’ютерних технологій, Шевель Б.О., доцент кафедри технологічної і професійної освіти запросили студентів ПТКІСумДУ продовжити навчання після отримання диплому молодшого спеціаліста у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка, презентували спеціальності, умови навчання, переваги навчання та перспективи подальшого працевлаштування.

Шановні студенти старших курсів, випускники ПТКІСумДУ, свій крок у майбутнє робіть зважено і розсудливо. Поставтеся до вибору майбутньої життєвої траєкторії  відповідально, зберіть необхідну інформацію про можливості продовження навчання у різних ВНЗ, приймайте виважене рішення і дійте, крокуючи до поставленої мети!