Виробничі екскурсії – крок до працевлаштування!

Викладач Словенко В.М. та студенти 131 групи здійснили виробничу екскурсію до Колійно-машинної станції №119, яка є структурним підрозділом Південно-Західної залізниці. КМС-119 виконує колійно-ремонтні роботи, а саме: капітальний та середній ремонт колій, капітальний ремонт стрілочних переводів на залізобетонних брусах із застосуванням машин важкого типу УК-25/18, ВПО-3000, ВПРС-02, тракторної техніки засобами малої механізації.

Цікавою і змістовною була зустріч студентів з начальником ланкозбиральної бази Холоденком С.В. Такі зустрічі дозволяють мотивувати студентів до навчання і розглядати перспективу подальшого працевлаштування. Студенти та викладачі – у захваті від організації та змісту екскурсії. Висловлюємо щиру подяку керівництву підприємства і з нетерпінням чекаємо нових зустрічей.