PDFДрук

Волонтерство як частина світогляду політехівців

Сьогодні про волонтерський рух у закладі говорять із захопленням майже всі працівники та студенти технікуму. Охоплюючи всі соціальні прошарки суспільства, волонтери все більше розкривають потреби важливих суспільних знегод.

Волонтерів Політеху можна побачити і під час фарбування скверів та дитячих майданчиків у місті, і під час збирання таких необхідних речей для бійців АТО, і в зустрічах із дітками, які мають обмежені фізичні можливості, і під час прибирання та скопування присадибних ділянок людям похилого віку.

Тісно співпрацюючи з Територіальним центром міста, Радою ветеранів, Центром людей із вадами зору, студенти своєю допомогою привели в порядок десяток садиб і почули нескінченні слова подяки як для себе, так і на адресу закладу, де вони навчаються.

Ми дякуємо студентам-волонтерам: Маншиліну О., Литвиненку Е., Поволоцькому О., Гіруну О, Панченко Д., Яцині Б., Струкову Д., Яковищенко Д., Максимеляну Д., Цибаню М., Корепіну П., Лазебному В., Кальченко А., Федотову В., Поволоцькому О. Політехнічний технікум пишається своїми студентами та впевнений, що з такою молодіжною силою зможе досягти поставленої мети!