День відкритих дверей у Політеху – травнева мелодія для наших абітурієнтів.

26 травня в Політехнічному технікумі КІСумДУ відбувся вже традиційний –травневий – День відкритих дверей. Квітом ірисів та півоній зустрічав Політех своїх гостей. Учора в усіх школах міста пролунав останній дзвоник, тож для випускників дев’ятих та одинадцятих класів питання «Куди піти вчитися?» є актуальним. Серед присутніх – школярі, їх батьки, кваліфіковані робітники, які бажають продовжити навчання.
Формат зустрічі – діалог з абітурієнтами та Ярмарок професій. Присутніх привітала директор ПТ КІСумДУ Гребеник Т.В. У своїй промові Тетяна Вікторівна розповіла про переваги навчання в Політеху, новації законодавства про вищу та передвищу освіту, акцентувала увагу на основних моментах вступної кампанії 2018 року.
Абітурієнтам, які завершили навчання на підготовчих курсах, на сцені було вручено сертифікати про отримання додаткових балів, які будуть помічними під час вступу до нашого навчального закладу. Сертифікати вручали заступник директора з НР Рязанцев В.В. та завідувачі відділень Бандурка Л.В., Осадча М.В., Салій Ю.М., Колесников Г.Г., які презентували спеціальності, їх переваги на ринку праці.
Підготовчі курси в Політеху цьогоріч вже закінчили близько 100 абітурієнтів. Наразі триває набір на місячні підготовчі курси, заняття по яких розпочнуться в середині червня.
Розважальна програма для гостей була задумана у форматі Ярмарку професій. Тож автентично вбрані продавці реалізували кожен свій товар. А якій же товар? Звісно, спеціальності. Родзинка ярмарку – не менш ошатно вбрані цигани. Вони додавали святу шарму, динамічності та справжності.
Абітурієнти, які закінчили курси, стверджують, що навчання було цікавим, насиченим новими відкриттями, доволі ґрунтовним і проходило в атмосфері невимушеності та толерантності.
Вибір навчального закладу – це завжди відповідально, це вибір на все життя. Обирайте навчання в Політеху - це сучасно, перспективно і надійно!!!