З новим страртом!!!

Шановні студенти, батьки, гості та партнери навчального закладу!

Приємно, що новий навчальний рік ми розпочинаємо такою потенційно сильною командою однодумців - політехівців! Ми єдині у своїх прагненнях: кожен бажає мирного й щасливого сьогодення, достатку, душевного комфорту, зростання позитивних емоцій, родинного благополуччя і розуміння, впевненості в завтрашньому дні. Саме тому важливими є питання особистісного і професійного розвитку. Мудрість освітянського колективу нині проявляється випереджальному розвитку технікуму. Нехай плани реалізуються, а мрії здійснюються. Нехай окремі непорозуміння кожного переростуть у конструктивні діалоги. Від імені адміністрації Політехнічного технікуму КІ СумДУ дякую нашому колективу за модернізацію освітнього процесу в технікумі, за прийняття педагогічних інновацій. Ми змінилися сьогодні заради того, щоб наші студенти та випускники вже завтра змінили на краще місто, країну, світ.

З новим стартом! До нових успіхів!!!

З повагою Т.В.Гребеник

директор ПТКІСумДУ,