PDFДрук

Зі святом, дорогі містяни!

Шановні конотопчани та гості нашого славного міста!

Кожне місто має особливий колорит, власну історію та свої традиції. Конотоп… Чим він є для кожного з нас? Містом, в якому комфортно жити… Містом із затишними вуличками, ошатними будниками… Можливо, це місто, що надихає… Місто козаків, слави і звитяг… А може, це те місто, де реалізовуються ваші мрії та сподівання, де живуть щирі, привітні, добрі, мудрі й працьовиті люди…

Безумовно, Конотоп – це історія багатьох поколінь, які живуть і працюють, віддаючи рідній землі свої сили й плекаючи її розвиток. Це місто зі славетною історією та великою культурною спадщиною. Нас усіх єднає любов до нього, яка не має минулого та меж. І саме свято Дня міста об’єднує всіх (незалежно від віку та професії), хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди.

Студентська родина та колектив Політехнічного технікуму КІСумДУ щиро вітає рідне місто з днем народження. Зичимо кожному жителю Конотопа міцного здоров’я, натхнення, щедрої долі, невичерпної енергії, родинного затишку, творчого підходу до виконання будь-якої справи, радісних звісток та успіхів у всіх починаннях, а нашому місту ‒ миру, світлого неба, злагоди, щасливих подій, економічного й соціального розквіту та перспектив. Нехай спокій, добробут, суспільна злагода, взаємна повага та довіра панують у рідному місті, адже тільки від наших здобутків, ініціативності й самовідданої любові залежить, яким йому бути. Наш навчальний заклад вірить, що ми зможемо зробити Конотоп кращим, заможнішим, привабливішим. І лише співпраця жителів допоможе нам досягти успіху в здійсненні цих задумів.

Щороку Політех приймає у свою дружню родину першокурсників, які стають не лише студентами, а й активними, небайдужими, свідомими жителями Конотопа. Вони стають конотопчанами назавжди, бо Конотоп на все життя залишається містом їхньої студентської юності, вірної дружби, щирої любові. Наші студенти – це потужна ініціативна та рушійна сила міста, яка і створює його неповторне обличчя, визначає його молодіжну політику. Талановиті випускники Політехнічного технікуму прославляють Конотоп і за його межами.

У такий складний і переломний період новітньої історії України ми маємо, як ніколи, об’єднатися в любові до нашого міста, працювати й жити для його добра, допомагати тим, хто цього потребує.

Бажаємо всім серцем любити свій рідний куточок, насолоджуватися його красою. Нехай життя тут вирує, нехай кожен із жителів буде неодмінно щасливий і задоволений своєю долею, нехай нас завжди об’єднує любов і небайдужість до рідного міста.

Зі святом, дорогі містяни!

З днем народження, рідне місто!

З повагою – колектив Політехнічного технікуму КІСумДУ