PDFДрук

Тепла зустріч із ветеранами праці

altТепло, зворушливо та по-родинному затишно – саме в такій атмосфері добра й невимушеності вчора, 4 жовтня, напередодні свята – Дня працівників освіти, відбулася зустріч найдосвідченіших і найповажніших освітян, ветеранів педагогічної праці. Приємно приходити туди, де тебе чекають, цінують, поважають.

Оновлена читальна зала бібліотеки Політеху з радістю чекала на дорогих, шанованих людей. Під час зустрічі лунали щирі слова глибокої вдячності сивочолим освітянам за самовіддану працю від директора КІ СумДУ Бібика В.В., директора ПТ КІСумДУ Гребеник Т.В. та заступника директора з виховної роботи Бібік Ю.В. Ветерани одними з перших тримали у своїх руках довгоочікуване видання – книгу нарисів з історії Політехнічного технікуму «Це нашої історії рядки». Радько Т.М. як головний редактор видання розповіла, що до цієї хвилюючої події навчальний заклад ішов довгою дорогою наполегливої праці багатьох поколінь досвідчених, творчих, талановитих особистостей. Це книга-пам’ять, книга-шана.

Ветерани охоче спілкувалися між собою. Спогади, розмови, як струмок чистої джерельної води, наповнювали нашу залу приємними відчуттями. Усі гості щиро дякували за радісну зустріч і гостинність, за такий неочікуваний та дорогий серцю подарунок. В їхніх очах світилася радість – вони вкотре відчули, що їх пам’ятають, цінують і люблять.