PDFДрук

Шановні колеги-політехівці!

Освітяни – люди особливого ґатунку. Ще Аристотель так визначив їхню життєву місію: «Вчителі, яким діти зобов’язані вихованням, є поважнішими, ніж батьки: ті дарують нам тільки життя, а вони – добре життя!» Саме педагоги передають молоді свої знання і навички, духовні цінності та національні традиції, енергію до творення й розбудови країни. Це спільне завдання і для вчителів шкіл, і для викладачів закладів професійної та вищої освіти. Адже сьогодні вартісним чинником нашого поступу в європейський простір виступає інтелектуальний потенціал нації, духовний стан нашої спільноти, її здатність мобілізувати свій розумовий, вольовий і моральний ресурс, аби дати адекватну відповідь сучасним викликам сьогодення. Тому така вкрай важлива роль освіти, попит на яку, до речі, невпинно зростає.

Цього року спільними зусиллями наш колектив забезпечив новий набір студентів. Поряд із отриманням професії вони стають справжніми громадянами. Завдяки духу взаємопідтримки та розумінню, які панують у нашому технікумі, ми реалізовуємо загальноосвітянську мету: забезпечуємо якісну освіту кожному студенту, створюємо належні умови для самореалізації особистості. І саме завдяки вашій щоденній невтомній праці, шановні колеги, відбувається формування студентів як високоосвічених, духовно багатих особистостей, справжніх патріотів, готових докладати чимало зусиль для зміни на краще свого життя та долі нашої країни. Хоча в тривожних умовах сьогодення все це дається нам непросто…

Із теплими словами подяки звертаюся сьогодні й до всіх ветеранів освітянської ниви, які присвятили своє життя складній і по-справжньому шляхетній професії, та вклоняюся їм за їхній викладацький подвиг, що назавжди залишиться в серцях студентів і педагогів, які втілюють у життя їхні надбання, досвід і продовжують берегти нетлінні цінності й традиції нашої Alma mater. Вдячна вам за багаторічну самовіддану та творчу працю, за те, що ви допомагаєте молодим викладачам знайти своє покликання, підтримуєте їх на цікавому, але нелегкому шляху до вершин професійної майстерності!

Дорогі колеги! Сьогодні свято – свято скромних, але гідних людей, свято мудрості, тепла, любові. Тож дозвольте висловити вам сердечну вдячність за вашу працю, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм, життєву мудрість, знання, чуйність і тепло, які ви щедро віддаєте нашій молоді! Нехай ваша щоденна кропітка праця примножить добро у світі, буде легкою і радісною від щирої любові до студентів та колег, повниться світлою вірою у свої сили, знання і високе призначення на землі – бути Педагогом!

З повагою – директор Політехнічного технікуму КІСумДУ

Т.В. Гребеник