PDFДрук

Вітаємо!

Шановні освітяни!

Коли дерева палають тисячами яскравих фарб, коли на змочену осінніми дощами землю починає тихо падати золотавий лист, приходить до нас свято – День працівників освіти. Свято, що звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше в житті. Свято людяності й доброти, мудрості, порядності. Символічно, що цей день ми відзначаємо саме восени – найблагодатнішої пори року. Погодьтесь, як дивовижна погожа осінь дарує нам свої багатства, так і ви, вчителі, віддаєте дорогоцінні скарби своїх знань, людських якостей і життєвої мудрості вихованцям.

Безсумнівно, вчителювання – не фах і не просто професія в класифікаторі. Бути викладачем, наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця. Це наполеглива, чесна, відповідальна й невимовно виснажлива праця. А ще – це незрівнянна радість майстра від плекання людської душі. Справді, важко назвати іншу професію, від якої б так залежало майбутнє, адже ви робите великий внесок у розвиток української освіти, формуєте нову генерацію громадян, фахівців, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, духовності та прагнення змінювати на краще своє життя та долю України, сприяти її економічному процвітанню та духовному відродженню. І це, без перебільшення, особлива, почесна, складна та надзвичайно відповідальна місія. Адже виховувати людину – означає визначати долю нації.

Шановні освітяни! Із прийдешнім професійним святом вас! Зичимо вам козацького здоров’я, міцності духу й високих духовних поривань, невичерпної наснаги та творчого оптимізму у ваших помислах і справах, віри в себе і своїх вихованців, стриманості та великого терпіння, достатку і злагоди в родинах, добробуту, життєдайної сили та безхмарних, мирних, світлих днів! Неординарних ідей вам у творчості, креативного підходу в роботі, взаєморозуміння з колегами та рідними. Нехай бракує часу на сум і прикрощі, проте завжди вистачає його на щире спілкування, опанування нового та здійснення мрій! Творіть нашу українську освіту, розвивайте науку та виховуйте молоде покоління задля щасливого майбутнього нашої держави!

З повагою – колектив Політехнічного технікуму КІСумДУ