Жовтнева мелодія з нотками тріумфу та вдячності

alt4 жовтня в актовій залі Політехнічного технікуму КІСумДУ відбулися урочистості з нагоди Дня працівника освіти. Навчальний заклад із 128-річною історією підійшов до цього свята з певними досягненнями та здобутками, а головне – з амбітними перспективами. З Днем працівника освіти привітав колег-однодумців директор Конотопського інституту СумДУ, кандидат фізико-математичних наук, доцент Бібик В.В., який наголосив, що навчальний заклад завдяки спільним зусиллям утримує пальму першості серед ЗВО регіону, тож колективу як інституту, так і технікуму є до чого прагнути – і це є головним в роботі педагога – зростати і прагнути, прагнути і ставити нові цілі.

Віталій Володимирович вручив грамоти членам приймальної комісії Політеху: завдяки зусиллям професійної злагодженої команди (М.В. Осадча (відповідальний секретар), Л.В. Бандурка, А.О. Криницька, О.А. Соболєва, Н.Ю. Кузько, О.В. Єфименко, О.П. Гудзь, О.І. Гребеник, Д.А. Лазука, О.А. Соловйова, Н.В. Козловська, Н.В. Кошовець, В.І. Борисенко, Л.М. Стеценко, О.В. Данильченко, В.Є. Кипарис, В.І. Ряжева, О.О. Бойченко) відбувся цьогорічний набір понад 290 студентів.

Твердий поступ колективу ПТ КІСумДУ на шляху до реформування вищої освіти і створення сучасного коледжу європейського зразка відзначила директор технікуму, кандидат педагогічних наук, доцент Гребеник Т.В., яка побажала педагогічним працівникам творчої наснаги, здоров’я та добробуту в родинах.

Тетяна Вікторівна вручила грамоти викладачам та працівникам відділу ліцензування за творчу наполегливу копітку працю на шляху до ліцензування (М.М. Іващенко – керівник відділу ліцензування, Н.М. Панченко, Н.М. Павленко, Т.А. Сірик, Т.М. Заболотня, Д.В. Кузьмін, Д.О. Власенко, Т.М. Тарасенко, Л.К. Бойко).

Директор зазначила, що почесна грамота голови Сумської обласної держадміністрації – це результат плідної злагодженої роботи всього колективу.

Заступник директора з навчальної роботи В.В. Рязанцев цьогоріч номінований на одержання почесної відзнаки «Феліца» в номінації «Провідник у світі професій».

Зі сцени прозвучала також чудова (знакова!) новина – побачила світ книга «Це нашої історії рядки» – нарис з історії нашого закладу. Видання є довгоочікуваним, глибоко продуманим та вдало ілюстрованим. Його презентація, до слова, відбудеться 25 жовтня. А редакторові книги Т.М. Радько та упоряднику А.О. Криницькій було вручено грамоти за сумлінну натхненну працю на шляху до її створення.

Наш навчальний заклад – це традиції, помножені на інноваційний пошук сьогодення, а значить, ми поважаємо і цінуємо досвідчених викладачів та працівників, які своєю багаторічною самовідданою подвижницькою працею виплекали ці традиції. Голова профспілки працівників ПТ КІСумДУ Г.Г. Колесников та голова профспілки працівників Конотопського інституту СумДУ О.В. Циганенко вручили грамоти викладачам, які протягом 30, 25, 20 років стояли біля витоків формування справжніх фахівців (Аван А.В., Громик Т.П., Зарва В.Ю., Лазука Д.А., Назаренко О.М., Овсянникова В.М., Рудиця С.В., Сахнюк Ю.В., Скоробогата Л.Б., Фесенко В.М.).

Офіційні моменти заходу були прикрашені щирими музичними привітаннями студентів, пісні у виконанні ВА «Елегія», «Фортуна» та «Мелодія» гармонійно впліталися в канву жовтневого урочистого дійства, помережаного срібними нитками дощу. Не злічити слів вдячності (і поетичних, і прозових, і заспіваних) на адресу педагогів. Щирість, проникливість привітань із вуст ведучих не могли не вразити. А танок викладачів та студентів під час виконання пісні «Погода в доме» не міг не зворушити. Здавалося, на час концерту в актовій залі просто оселилася трепетна подяка.

За подароване освітянське свято завдячуємо всім виконавцям, ведучим, організаторам – Швидкій А.І., Бібік Ю.В., Соболєвій О.А., Бібик Л.Ю., Бондаренко О.Є.

А 7 жовтня в календарне свято – День працівника освіти – побажаємо всім працівникам освітньої галузі міцного здоров’я, терпіння та наснаги, нестримного творчого пошуку – усього, чим живиться душа справжнього педагога. Зі святом, дорогі колеги! За нами і нашими вихованцями – майбутнє!