PDFДрук

ВОДОГРАЙ ЯСКРАВИХ ВІННИЦЬКИХ ВРАЖЕНЬ

9 та 10 жовтня у рамках проекту «Алея співдружності студентів України» делегація студентів та викладачів Політеху завітала до міста Вінниця, а саме - до Вінницького технічного коледжу.

Це були два дні, насичені враженнями та позитивними емоціями!

У перший день гостинні вінниччани знайомили нас зі своїм містом: прогулянки  красивими затишними вуличками Вінниці, відвідування військово-історичного музею Повітряних сил, екскурсія підземеллями Храму Діви Марії Ангельської та просто феєричні вінницькі фонтани залишили в нашій пам’яті незабутні враження.

Другого дня Політехівці демонстрували свої таланти.

Для студентів та викладачів коледжу був проведений майстер-клас  зі створення оберегової ляльки-мотанки.  У рамках Фестивалю військово-патріотичної пісні, організованого Вінницьким технічним коледжем до Дня захисника України, співаки Політеху подарували глядачам заходу декілька чудових пісень.

І, звичайно ж, ми просто не могли не поділитися своєю радістю з нашими колегами по освітянській ниві. У Політеху відбулася довгоочікувана подія, на яку з нетерпінням чекало багато людей, - побачила світ  книга нарисів історії Політехнічного технікуму. Примірник часопису нашої історії, до якого, до речі, потрапили і наші вінницькі колеги, був урочисто подарований для бібліотечного фонду Вінницького технічного коледжу.

Тепер Політех чекає своїх вінницьких друзів на гостину!