PDFДрук

Європейський день боротьби з торгівлею людьми

alt18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми. Сучасне рабство є досить актуальною проблемою 21 сторіччя: щодня у світі продають та купують чоловіків, жінок, дітей проти їх волі. Торгівля людьми має безліч форм – це примусова праця, сексуальна експлуатація, торгівля органами, примусове жебрацтво, втягування до злочинної діяльності. За статистикою, понад 230 000 українців постраждали від торгівлі людьми. Щороку по всій Україні проводяться загальнодержавні заходи з метою підвищення рівня обізнаності українців з цією проблемою, а також необхідності об’єднання зусиль для протидії цьому явищу.

Активні й небайдужі до проблем сьогодення політехівці взяли участь увсесвітній акції Walk for Freedom «Хода за свободу», під час якої були озвучені страшні, однак реальні факти про торгівлю людьми. Усі присутні отримали буклети з інформацією, куди можна звернутися за якісною консультацією чи допомогою, після чого учасники акції мовчазною ходою від пам’ятного знака Небесній сотні і до пам’ятника Т.Г.Шевченку підтримали всіх тих, хто постраждав від сучасного рабства.

Пам’ятайте, що стати жертвою торгівлі людьми може кожен, незалежно від віку, статі, рівня освіти. Тому лише небайдужість і згуртованість громадськості у протистоянні цьому явищу допоможе подолати цю проблемув суспільстві.