PDFДрук

За новітніми технологіями майбутнє

alt23 жовтня на базі Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту пройшов семінар-практикум з підвищення кваліфікації працівників навчальних закладів за інноваційними будівельними технологями КНАУФ.

В заході взями участь і представники Політехнічного технікуму КІ СумДУ, а саме завідувач навчально-виробничою практикою Кузько О.Л. та викладач спеціальних дисциплін Охріменко С.В.

КНАУФ - це сімейна компанія і в той же час міжнародна група підприємств. Найбільший в світі виробник будівельних матеріалів для внутрішнього та зовнішнього оздоблення, ізоляційних матеріалів, а також - в галузі виробництва обладнання для механізованного оштукатурювання.

Активна діяльність компанії на українському ринку почалась у серпні 1996 року зі створення дочірньої фірми "КНАУФ Маркетинг". Сміливі та рішучі дії співвласників фірми КНАУФ у втіленні нових ідей, залучення наявних матеріальних ресурсів та доведена практикою працьовитість привели до того, що група найдійно утримує провідні позиції у виробництві будівельних матеріалів по всьому світу.

За результатами семінару-практикуму представники Політехнічного технікуму КІ СумДУ отримали сертифікати провідної будівельної компанії світу та спланували заходи майбутньої співпраці.

Політех – успішний навчальний заклад України. Цей успіх прийшов завдяки плідній праці колективу закладу, відповідальності та іноваційному підходу. Ми продовжуємо свій розвиток і готові до нових досягнень.