PDFДрук

День відкритих дверей!

altУже традиційними у Політехнічному технікумі КІСумДУ стали Дні відкритих дверей для абітурієнтів та їхніх батьків. Ось і цього року 28 жовтня технікум гостинно відчинив двері для всіх бажаючих завітати до нашої студентської родини.

У читальній залі бібліотеки зібралися батьки та діти, щоб отримати більше інформації щодо вступу до нашого закладу.

Із привітальним словом до присутніх звернулася директор технікуму Гребеник Т.В. Вона зазначила, що навчальний заклад уже 128 рік готує молодших спеціалістів. За роки існування було підготовлено не одну тисячу фахівців, яких цінують не тільки в Україні, а й за кордоном. У технікумі працюють досвідчені викладачі, головним завданням яких є не тільки навчити, але й виховати висококваліфікованого спеціаліста, грамотну та всебічно розвинену людину, яка була б корисною суспільству і країні. Тетяна Вікторівна ознайомила гостей із умовами та Правилами прийому до навчального закладу в 2019 році. Директор наголосила, що наше суспільство потребує оновлення, тож свої надії покладає на молодь. Саме тому ми прагнемо виховати успішних особистостей для нашої країни.

Завідуючі відділеннями – Бандурка Л.В., Салій Ю.М., Колесников Г.Г. та Сикал С.А., викладач спецдисциплін, розповіли про особливості підготовки студентів за тією чи іншою спеціальністю та майбутні перспективи після закінчення навчання.

Бібік Ю.В., заступник директора з виховної роботи, ознайомила з особливостями отримання стипендій, правилами проживання в гуртожитку. Юлія Володимирівна зазначила, що студенти технікуму мають усі необхідні умови як для навчання, так і для змістовного дозвілля. У закладі працює багато гуртків, спортивних секцій.

Проведений День відкритих дверей продемонстрував, що педагогічний колектив докладає всіх зусиль, щоб вихованці стали хорошими спеціалістами.

Надіємося, що більшість учнів, які були присутні на святі, поповнять нашу творчу сім’ю.

Можливо, ваш шлях у доросле життя почнеться саме з нашого закладу.