Технічна конференція

altУ рамках тижня відділення «Будівництво залізниць та автошляхів» у стінах Політехнічного технікум КІСумДУ відбулася чергова щорічна технічна конференція, на якій були підбиті підсумки проходження виробничої практики студентами спеціальності "Будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних доріг та аеродромів".

Під час конференції, в якій брали участь студенти, викладачі зазначеної спеціальності та завідувач навчально-виробничої практики, були повідомлені основні аспекти проходження виробничої практики. Студенти 3 курсу мали можливість прослухати доповіді своїх колег, студентів 4 курсу, про особливості пройденої ними практики на виробничих підприємствах України, таких як: ПрАТ «Броварське шляхово-будівельне управління №50», ТОВ «РОАД КОНСТРАКШН» (м.Суми), філія «Конотопський райавтодор» ВАТ ДП «Сумський облавтодор» ДАК «Автомобільні дороги України».

Спілкування пройшло в дружній атмосфері, а додаткові питання доповідачам доповнили загальні враження про важливість проходження практики як невід’ємної складової освітнього процесу.