PDFДрук

День першокурсника в гуртожитку

01.11.2018 в Політехнічному технікумі КІСумДУ для мешканців гуртожитку №3 відбувся святковий вечір «День першокурсника», який традиційно відзначається напередодні Міжнародного дня студентів.

Першокурсники, мешканці гуртожитку, підготували яскраві номери. В залі панувала атмосфера сімейного затишку, душевної теплоти та невгамовного студентського гумору. Ведучі святкового вечора Макаренко Лілія та Ушкалов Нікіта невимушено та легко представляли художні номери та розповідали цікавинки студентського життя. Гумористичний жанр (гуморески, театралізовані «замальовки») представили студенти Таран Максим, Думенко Костя, Ціко Микола, Домащенко Дмитро. Дякуючи акторам, глядачі та гості свята посміялися від душі.

Кухар Олена та Ніколаєнко Марина запалили зал піснею під акомпанемент гітари (Рижий Олексій), феєрично заспівав Валерій Малко.

Сучасний танок представили Дворніченко Нікіта, Наливайко Яна, Артем Брусенко, Андрій Дьордяй та Світлана Дячкова.

З привітальним словом до студентів з нагоди Дня першокурсника звернулися заступник директора з виховної роботи Ю.В. Бібік, вихователь гуртожитку Г.О. Халимонова та студенти старших курсів.

Після концерту на мешканців гуртожитку чекала святкова дискотека.

Студенти – веселий та унікальний народ, що вміє і навчатися, і працювати, і гарно проводити своє дозвілля в колі друзів та однодумців.

Сподіваємося, що в студентському домі – гуртожитку – буде більше свят та приємних моментів. Дякуємо студентській раді гуртожитку, вихователю гуртожитку та черговим викладачам за організацію та сприяння в проведенні святкового вечора.