PDFДрук

Надія на життя

Біда стає не такою страшною, коли її є з ким розділити

27 листопада 2018 року  у стінах Політехнічного технікуму КІ СумДУ за ініціативи громадської організації «Молодіжна організація студентів «Новий час» та колективу студентів та працівників Політеху відбувся благодійний концерт «Надія на життя» на підтримку студента 4-го курсу Костянтина Дяченка, в якого наприкінці літа лікарі виявили онкологічну хворобу.

Страшний діагноз – це ще не вирок, адже Політехнічний технікум – це одна велика родина. Ми не могли дозволити собі залишити хлопця з бідою наодинці, тому прохання про допомогу швидко поширилося не лише серед студентів та працівників закладу, а й серед великої кількості жителів Конотопа.

Навіть без роздумів, на прохання взяти участь у благодійному концерті відгукнулися виконавці та колективи навчальних закладів міста таких, як: Конотопська дитяча школа мистецтв, Конотопська дитяча музична школа №1, Конотопська дитяча музична школа №2, Центр дитячої та юнацької творчості, Конотопське медичне училище, ДПТНЗ «Вище професійне училище», Політехнічний технікум КІ СумДУ та Конотопський інститут СумДУ.

Благодійний концерт став стартовою платформою для збору коштів на лікування юнака. Інформація про необхідність допомоги поширилася містом через ЗМІ ( газети, радіо, телебачення) та соціальні мережі. Громада міста відгукнулася. Бо чужої біди не буває. На банківський рахунок мами студента Петрушенко Н.М. щодня перераховують кошти прості небайдужі люди, деякі депутати Конотопської міської ради підтримали благодійну ініціативу і відгукнулися, не залишилися осторонь і місцеві підприємці. Хочеться перерахувати імена кожного і особисто подякувати за милосердя та допомогу. Низький уклін кожному, хто долучився до доброї справи!!!

Вагому матеріальну підтримку здійснили освітяни міста під час благодійного концерту. Конотопський  НВК: ЗОШ І ступеня - ДНЗ «Казка», ДНЗ №4 «Сонечко»,  НВК: ЗОШ І ступеня – ДНЗ,СШ №2, СШ №9,СШ №12, ЗОШ №3, ЗОШ №13, ЗОШ №14,ДПТНЗ «Конотопське вище професійне училище», Конотопське медичне училище, Дитяча школа мистецтв, Музична школа №1, Музична школа №2, Станція юних натуралістів, Політехнічний технікум КІСумДУ, Конотопський інституту СумДУ – колективи цих закладі освіти підтримали під час концерту нашого Костю як матеріально так і художніми виступами.

Також значний внесок зробили й прості мешканці Конотопа, які долучилися до доброї справи.

Усього під час благодійного концерту були зібрані кошти у сумі 46629 грн. (сорок шість тисяч шістсот двадцять дев’ять  гривень), які одразу були передані мамі Костянтина.

Від імені Костянтина, його мами Наталії, колективу студентів та працівників Політехнічного технікуму КІСумДУ ми дуже вдячні всім, хто відгукнувся на прохання про допомогу, за чуйність та небайдужість до нелегкої долі хлопця.

Людина починається з добра й добром освячується. Честь, милосердя, доброта – в усі часи людство сповідувало саме ці принципи. Завжди приємно відчувати тепло багатьох сердець, які вболівають за чужу долю та допомагають у здійсненні мрій та побажань. Мрія Кості – вилікуватися! І сьогодні за підтримки небайдужих сердець він став на крок ближче до неї.

Ви маєте можливість долучитися до доброї справи та перерахувати благодійну допомогу на картку мами Петрушенко Наталії Михайлівни. Номер картки:5168 7422 1545 9664.