Вітаємо новообраний склад комітету профспілкової організації студентів ПТ КІСумДУ!

3 грудня в Політехнічному технікумі КІСумДУ відбулися звітно-виборчі збори профспілкової організації студентів ПТ КІСумДУ. Учасники заходу заслухали звіт діючого голови профспілкового комітету та визнали його задовільним.

Студентський та педагогічний колективи технікуму вітають новообраного голову студентської профспілки Політеху – Гудзь Вероніку (531 гр.), секретаря – Зубчонка Євгенія (521 гр.), членів профспілкового комітету – Ксьондз Аліну (4 гр.), Лапкіну Марину (721 гр.), Горбачову Світлану (621 гр.), Арсеніну Ірину (621 гр.), Романько Вероніку (621 гр.), а також членів ревізійної комісії – Наливайка Романа (621 гр.), Осадчу Маргариту (721 гр.) та Коновал Інну (821 гр).

Бажаємо новообраному складу комітету профспілкової організації студентів ПТ КІСумДУ цікавих ідей, креативних рішень, плідної роботи на теренах соціального захисту молоді, натхнення та нових вагомих здобутків!