PDFДрук

Алкоголь – вчинок – доля

5 грудня в рамках акції «16 днів проти насильства» до студентів Політехнічного технікуму КІСумДУ завітали заступник директора Конотопського МЦ СССДМ Крицька Т.М. і головний спеціаліст служби Конотопської міської ради у справах дітей Костиль А.О. Метою зустрічі було знайомство з проблемою підліткової злочинності й згубного впливу алкоголю та наркотичних речовин на організм людини.

Крицька Т.М. розповіла студентам про «залежність» та про те, чому так багато людей не співставляє це поняття з постійним вживанням алкоголю, тютюну; про шкідливий вплив речовин на здоров’я молоді.

Костиль А.О. назвала найпоширеніші злочини серед неповнолітніх, які зустрічаються в нашому місті, та про їх наслідки. Так, наприклад, за дрібне хуліганство, нецензурну лайку, куріння в заборонених місцях, розпивання спиртних напоїв наступає адміністративна відповідальність, яка тягне за собою накладення штрафу від 3 до 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Крадіжки, нанесення тілесних ушкоджень, вживання та розповсюдження наркотиків – це вже кримінальна відповідальність, яка карається не тільки штрафом чи виправними роботами, а іноді й позбавленням волі.

Перед тим, як почати вживати алкоголь чи скоїти щось неправомірне, замисліться, будь ласка, над своїм майбутнім. Чи рівноцінною буде хвилина розваги, задоволення з можливістю успішного навчання в Україні або за кордоном, отримання високооплачуваної роботи? Адже все це може опинитися під загрозою, якщо зараз знехтувати інформацією, яку намагаються донести до вас педагогічні працівники та фахівці окреслених сфер. Будьте мудрими!