Політехівці представили вироби декоративно-ужиткового мистецтва на виставці «Новорічна казка, створена руками майстрів Hand Made»

altПротягом січня у Конотопському міському центрі культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» діє благодійна виставка «Зимова казка, створена майстрами Hand-Made». Метою виставки є не тільки познайомити з роботами талановитих людей, а й допомогти у зборі коштів, необхідних для придбання речей для вихованців дитячого будинку-інтернату. Власні вироби на ній презентували і студенти Політехнічного технікуму КІ СумДУ - учасники клубів "Made In Ukraine" та "Соціальне волонтерство". Найбільш незвичайний з них – власноруч зроблена ялинка з підручних матеріалів. Презентуючи свої роботи на ярмарку, в першу чергу студенти Політеху хочуть звернути увагу відвідувачів на те, як альтернативними способами можна не лише прикрасити свою оселю чи зробити ексклюзивний подарунок рідним та друзям, а й зберегти навколишнє середовище та зробити його чистішим. Виставка діятиме щодня з 10:00 до 17:00, де можна детально ознайомитися з презентованими експонатами. Також у виставковій залі знаходиться скринька для збору коштів, тож кожен відвідувач виставки може долучитися до цієї доброї справи.