PDFДрук

Доторкнутися до таємниць МАН …


10 січня викладачі ПТ КІСумДУ увійшли до складу журі І-го Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, який відбувся в Конотопській гімназії.

Захист наукових робіт проводився відповідно до їх класифікації за певними відділеннями: «Історія», «Філософії та суспільствознавства», «Фізико-математичні науки», «Літературознавство, фольклор та мистецтвознавство»,  «Мовознавство», «Хімія та біологія».

Викладач Чернушенко В.М. поділилась враженнями про учнівські роботи, вимоги до них:

- Разом з викладачем КІСумДУ Барбарою Н.В. ми перебували в складі журі відділення «Мовознавство». Представлені на конкурс роботи відділення «Мовознавство» – це спроби учнів на чолі з їхніми вчителями самостійно дослідити певну мовознавчу проблему – типи речень у сучасних творах, сучасні міфологеми і навіть … сучасні уявлення про нечисту силу. Головні вимоги до МАНівських робіт – самостійність виконання, наукова новизна, вдало підібрані матеріали, наукова цінність та обґрунтованість, доказовість. Учасники в процесі презентації своїх робіт отримували запитання від опонентів та цінні поради щодо змісту та оформлення досліджень – від членів журі. Найсильніші невдовзі представлять свої роботи в м. Суми.

Гарною перспективою для студентів Політеху стала безпосередня участь у МАНівському конкурсі, адже вони також на І-ІІ курсі є здобувачами середньої освіти.

А поки що, зі слів наших викладачів участь у складі журі конкурсу була для них досить цікавою і змістовною. Тож Конотопська земля була і залишається невичерпним джерелом талановитої молоді.