У ПОЛІТЕХУ ЗРОСТАТИМУТЬ ЖУРНАЛІСТИ

altПолітехнічний технікум – це навчальний заклад, який, окрім якісних знань, дає можливість кожному студенту для саморозвитку. Ми - учасники різноманітних молодіжних проектів, в яких наші студенти наповну можуть проявити свої таланти та реалізувати свої мрії.

15 лютого у читальній залі Політехнічного технікуму відбулася зустріч студентів Політеху з головним редактором сучасного інтернет-видання Конотоп.City Андрієм Кривульком. Сучасна молодь прагне всебічного саморозвитку та реалізації в умовах сьогодення. Багато представників студентської молоді мріють розвивати свої здібності у сфері журналістики, проте не знають шляхів реалізації своїх мрій. Тож, знаний у місті медійник під час зустрічі запропонував студентам у вільний від навчання час спробувати себе в медійній іпостасі. Написання цікавих статей, зйомка фото- та відео-матеріалу, участь у різноманітних проектах та акціях, реалізація власних ідей - все це чекає на всіх охочих. Навіть, якщо навичок у написанні якісного контенту або досвіду започаткування власних проектів у студентів немає, - досвідчена команда інтернет-видання готова займатися навчанням з подальшим проходженням практики та працевлаштуванням. Головне – потяг до журналістики!