Вечір аматорського мистецтва у Політеху

alt«Мистецтво допомагає жити». Ця фраза, красиво, значущо, глибоко, пролунала на вечорі аматорського мистецтва який відбувся 26 лютого 2019 року у читальній залі ПТКІСумДУ. Вслухаючись в слова ведучих, кожен із глядачів ловив себе на думці, що цей вислів дійсно має вагомий сенс. В різних драмах життя мистецтво є містком поміж минулим і майбутнім, дає надію, і спонукає до боротьби. У затишному, дружньому колі, для студентів Політеху, відкрилася різнобарвна палітра мистецьких жанрів, цілий духовний світ аматорської творчості гостя заходу, автора і виконавця власних пісень, барда, поета, Лауреата міжнародного фестивалю авторської пісні «Славутич - 99» Спицького Олександра Миколайовича. Майстер популяризує своє мистецтво серед молоді, влаштовує виїзні концерти, надихаючи музикантів-початківців до творчості. Його життєві пісні зачарували юних глядачів, які одразу ж відгукнулися потоком запитань до музиканта. Не закинули у найвищу нішу, і не відставали у любові до творчості студенти Політеху. Перед глядачами відкрилися нові обличчя в аматорському мистецтві – це юні художники: Федчун Роман (241 група), Добронравова Юлія (5 група); умільці різьби по дереву: Коваль Станіслав (221 група), Кондратенко Ярослав (231 група); робота із сірниками: Шпіллер Артур (241 група); шанувальники бардовської пісні, музиканти-виконавці: випускник технікуму Голуб Нікіта, Лапкіна Марина (721 група), Стеценко Дмитро (4 група), Журавель Антон (141 група).Захід закінчився, але в серцях глядачів надовго залишиться приємний спогад про цю зустріч. Бо багато чого нового і важливого вони візьмуть для себе по життю.