Вітаємо!

altУ Політехнічному технікумі КІСумДУ відбувся захист дипломних проектів студентами заочного відділення спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія (Будівництво та експлуатація будівель і споруд). Голова державної екзаменаційної комісії Повидиш Ю.М., головний інженер виробничого підрозділу Конотопського територіального управління філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» акціонерного товариства «Укрзалізниця», відзначив високий рівень виконання дипломних проектів.

Всі студенти гідно витримали захист, що свідчить про їх ґрунтовну теоретичну підготовку.

Бажаємо новоспеченим молодшим спеціалістам успішно реалізувати набуті під час навчання в технікумі знання.

Вдалої будівельної кар’єри вам, дорогі техніки-будівельники!