Зустріч у теплому колі друзів

altБути коханим - це більше, ніж бути багатим, бо бути коханим – значить бути щасливим» ( Тільє).

21 березня 2019 року, у Всесвітній день поезії, в актовій залі Політехнічного технікуму КІСумДУ відбувся авторський концерт барда Олександра Спицького з програмою «Нехай живе й кохання, і любов». Олександр Спицький - автор та виконавець власних пісень, лауреат Міжнародного фестивалю « Славутич-99» в номінації «Кращий автор». Ця талановита людина пише не тільки пісні. Олександр  є автором  таких книг, як «Стихи и песни» (2012р.), «Доля чи випадковість» (2013р.), «Зарисовки о главном» (2015р.).

На концерт завітали студенти, викладачі та гості нашого технікуму. Це не перша зустріч Політехнічного технікуму з Олександром Спицьким. Студентам запам’яталися ці зустрічі мабуть тому, що багато з них відкрили для себе чарівний світ поезії та музики. А тема кохання - одвічна тема роздумів людства. Кохання змінює людей, робить їх щасливими. Отже, твори, присвячені темі кохання, якщо вони написані щиро, від душі, як це робить Олександр Спицький, не втрачають своєї актуальності, скільки б років чи навіть сторіч не минуло з часуїх створення. Сподіваємось , що такі яскраві зустрічі в теплому колі друзів залишаться в пам’яті надовго.