ПОЛІТЕХІВЦІ ДОЛУЧИЛИСЬ ДО ПРИБИРАННЯ ЛІСОВИХ УГІДЬ КОНОТОПЩИНИ

У рамках проведення Всеукраїнської щорічної акції "За чисте довкілля" та місячника "Сумська весна - 2019" студенти Політеху взяли участь у прибиранні сміття в лісових угіддях Конотопського лісового господарства. Очолив групу студентів-волонтерів майстер з виробничого навчання Олексій Ігорович Тоценко. Весняний вітер і тепло сприяли загальному настрою та масштабному прибиранню. Спільними зусиллями студенти та працівники Конотопського агролісгоспу за декілька годин за допомогою граблів, мітл та лопат дружно впорядкували зелену зону вздовж доріг лісових угідь. Працювали добросовісно, з натхненням, бо чистота нашого довкілля залежить від нас самих і добре, що студенти це розуміють. Загалом було зібрано близько 30 мішків сміття. Така активність студентів свідчить, що їм не байдуже, як жити, вони прагнуть тримати стан навколишнього середовища в належному стані.