Відвідали mini Edcamp Konotop у гімназії

13 квітня в Конотопській гімназії пройшла Афілійована (не) конференція mini Edcamp Konotop "Школа - місце щасливих людей".
Педагоги Політехнічного технікуму ( заступник директора з виховної роботи Бібік Ю.В., завідуюча навчально-методичним кабінетом Салогуб О.В., методист Туманова Ю.В., викладачі Радько Т.М. та Печенко С.В. взяли участь у цьому заході.
День був насичений професійним спілкуванням з однодумцями, цікавими майстер-класами, воркшопами, дебатами, дискусіями, міні-тренінгами. Естетична атмосфера прикрашених коридорів закладу, креативних фотозон надихала та підвищувала настрій.
До речі, для виступу на вчительських сесіях були обрані й Політехівці: Бібік Юлія провела майстер - клас «Робота зі студентською молоддю: будуємо щастя разом», Сосненко Оксана та Туманова Юлія організували воркшоп «Дистанційне навчання на платформі «Moodle».
Висловлюємо подяку Конотопській гімназії за проведений на високому рівні захід.
Ми будуємо спільноту відповідального вчительства разом!