Флешмоб

altПолітехнічний технікум КІСумДУ та Громадська організація «Молодіжна організація студентів «Новий час» виступили з ініціативою провести 16 травня 2019 року флешмоб «Конотоп у вишиванках». Ідею підтримала Конотопська міська рада, зокрема відділ у справах молоді та спорту.

У цей день студенти та педагогічні працівники ПТКІСумДУ, КІСумДУ, учні та педагоги професійно-технічних закладів освіти міста та інші містяни, одягнені у вишиванки, зібралися у центрі міста о 12.00. та збудували фігуру серця навколо українського прапора із написом «Конотоп», зробили колективне фото та розійшлися містом для фотографування у вишиванках.

Цей захід став символом єдності містян та культурного відродження національних традицій. Давайте будемо єдиними у спільному прагненні до збереження та примноження української культури!

Дякуємо усім, хто підтримав нас у організації та проведенні флешмобу.