«ЗміниТи майбутнє»

Студенти Політехнічного технікуму КІСумДУ (Ольга Нешта, Олександр Голуб, Крістіна Барабаш, Вероніка Ґудзь) та викладачі закладу ( Данилова А.А., Осадча М.В., Сабаніна Л.Є., Бібік Ю.В.) взяли участь у Всеукраїнському дистанційному конкурсі наукових проектів «ЗміниТи майбутнє», що проходив на базі Житомирського державного університету імені Івана Франка за підтримки Ресурсного центру зі сталого місцевого розвитку з 6 по 27 березня 2017 року. Представники нашого закладу відправили на розгляд конкурсної комісії проекти «Summertime English Scholl», «Gree life», «Навчись рятувати життя», «Здоровий вибір».

Маємо гарний результат! Вероніка Ґудзь, студентка 4 групи отримала сертифікат та пам’ятний подарунок за зайняте ІІІ місце у Всеукраїнському дистанційному конкурсі наукових проектів «ЗміниТи майбутнє» за проект «Здоровий вибір» (науковий керівник Бібік Ю.В.).

Вітаємо учасників та переможців конкурсу. Цікавих, творчих, інноваційних ідей вам, однодумців та активних дій для реалізації задумів! Давайте разом змінювати майбутнє вже сьогодні!