Нові горизонти “Нового дня”

17 травня 2017 року на головній площі Сумського державного університету відбулося святкування Дня науки, яке зібрало більше тисячі учасників. Музичним обрамленням фестивалю став виступ рок-гурту з Політехнічного технікуму Конотопського інституту Сумського державного університету «Новий день».

Площа була заповнена наметами навчально-наукових інститутів, факультетів і структурних підрозділів, на вітрові майоріли яскраві стяги різних країн: студентство СумДУ – це інтернаціональна спільнота, яка того дня стала ще більш дружною й міцною.

Відкрив фестиваль науки, освіти і культури ректор СумДУ Анатолій Васильєв. «Це довгоочікуване традиційне свято, яке дозволить більше дізнатися про наш університет, який займає високі рейтингові позиції в світовій науковій спільноті. Головний принцип філософії Сумського державного університету – студентоцентризм. Студент – головне, а фестиваль науки допоможе визначитися, самореалізуватися та обрати для себе вірний шлях у житті кожному, хто цього прагне!».