Cвято «День здоров’я»

7 червня 2017 року в Політесі відбулось традиційне спортивне свято «День здоров’я» для студентів першокурсників. Веселі естафети, силові конкурси, конкурси на спритність, влучність і велика бігова естафета. Все це у вирі емоцій, бажання перемоги і відчуття командного духу. Це свято підводить підсумки всього спортивного року, єднає групи у досягненні спільної мети, надає можливість побачити один одного в різних нестандартних ситуаціях і їх вирішенні. Кожний конкурс оцінювався окремо, і жодна з груп не лишилася без нагород. Всі групи показали себе підготовленими до змагань, але в спорті завжди є переможці. І в загальному заліку переможцем спортивного свята стала 4 група з класним керівником Бандуркою Л.В., друге місце посіла група 6, класний керівник Глибченко В.Г., і треті – група 5, класний керівник Батурина В.В. Тож свіже повітря, сонце, спортивні емоції і коло однодумців зробили своє! Море позитиву і радість спілкування, що ще потрібно для гарного настрою?! Тож до зустрічі наступного року!