Мистецтво крізь призму війни

23 листопада в Конотопському міському краєзнавчому музеї ім. О.М. Лазаревського студенти Політехнічного технікуму (531, 441 та 621 групи) відвідали унікальну виставку робіт культурно-мистецького проекту «Військово-польовий АРТ». Організатором цієї події є віце-президент Асоціації «Україна-Франція», співробітник патрульної служби поліції особливого призначення «Київ» П.Б. Ротар. У експозиції були представлені військові речі, перетворені майстрами на арт-об’єкти. Жоден студент не залишився байдужим, адже метою даного проекту, за словами його куратора, є показати те, що «невимовна жага до життя, прагнення краси та гармонії пробиваються крізь жахи війни, а добро неодмінно перемагає зло».

Презентація мистецького проекту «Військово-польовий АРТ» уже пройшла в більшості областей України. У Конотопі виставка працюватиме до 28 листопада. Поспішайте відвідати та насолодитися проявом українського народного мистецтва на предметах, які мають суто військове походження.