«Веселий ярмарок»

24 квітня в Політехнічному технікумі КІСумДУ було організовано та проведено театральне дійство «Веселий ярмарок», присвячене святкуванню Дня вишиваної сорочки. Фойє, оформлене у вигляді ярмаркових сценок, радо зустрічало гостей закладу – учасників Всеукраїнської науково-практичної конференції «Соціально-педагогічні засади формування громадянської відповідальності у студентів».

Що ж може бути презентовано на ярмарку в навчальному закладі? Звісно ж, спеціальності! Тож присутні почули проникливі слогани – рекламу кожної спеціальності...

Варто відзначити, що сьогодні Політех буяв розмаєм вишиванок – викладачі, студенти, працівники надягли чудові витвори ручної роботи. Наш заклад славиться шанувальниками народних звичаїв!