Надія на життя

10 травня в актовій залі Політехнічного технікуму (за сприяння громадської організації «Новий час» та наших партнерів: Конотопської місцевої благодійної організації «Світанок», громадської організації «Союз Конотопської громади», Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Конотопської дитячої телерадіо організації «Кон-Такт» та газети «Факти») відбувся благодійний концерт, у якому взяли участь учні та студенти навчальних закладів міста, а саме: Політехнічного технікуму, професійно-технічних училищ, вихованці Центру дитячої та юнацької творчості.

Благодійний концерт «Надія – це життя» проводився з метою збору коштів на лікування Юлії Ставицької - волонтера, мами, яка сама виховує двох дітей, та просто прекрасної людини, яка ніколи не стояла осторонь чужої біди, а зараз і сама потребує допомоги у подоланні онкологічного захворювання.

Під час концерту зі сцени було сказано багато вагомих слів як для Юлії, так і для всіх присутніх у залі.

Кожен зрозумів, що тільки всі разом, підтримуючи один одного, ми можемо здолати і перемогти будь-які біди.

Кошти, які були зібрані на лікування Юлії, (а це 12 тисяч гривень), були передані їй особисто по закінченню заходу. Нехай вони стануть важливим поштовхом до її одужання.

Ти переможеш, Юліє! Борися і тримайся!