Триває передвиборча кампанія до органів студентського самоврядування технікуму

30 травня 2018 року у Політехнічному технікумі відбудуться вибори до органів студентського самоврядування.

Студентське самоврядування сучасного закладу освіти є важливим елементом удосконалення навчально-виховної та культурно освітньої роботи. Його діяльність спрямована на зростання соціальної та громадянської активності в студентському середовищі, ініціативності та відповідальності за доручені справи.

25 травня перед студентськими групами виступили з презентаціями своїх передвиборчих програм команда Сушкової Анастасії та Гудзь Вероніки. Студенти проявили свою активність, ініціативність та бажання працювати на благо студентів Політеху.

Ознайомитися з програмами команд можна на стенді у вестибюлі І корпусу технікуму.

Приходь на вибори! Обери найкращих!