У Політехнічному технікумі КІСум ДУ вибрали нового президента Студентського парламенту

30 травня 2018 році у стінах Політеху відбулася важлива подія. Пройшли вибори до органів студентського самоврядування.

На виборах були представлені дві команди: команда Сушкової Анастасії та Гудзь Вероніки. Студенти активно брали участь у виборчому процесі, виборча комісія відповідально виконувала свої обов’язки, а кандидати у Президенти студентського парламенту хвилювалися щодо результатів виборів.

Скриньки відкрили, бюлетені підрахували, відповідні протоколи заповнили. А тепер урочиста мить! Вітаємо Сушкову Анастасію та її команду з обранням до органів студентського самоврядування ПТКІСумДУ. Гарного старту вам у важливій справі, цікавих ідей, креативного підходу, високих результатів та успішної реалізації завдань зазначених у вашій передвиборчій програмі!!!

Дякуємо попередньому президенту Парламенту МСС ПТКІСумДУ Барабаш Крістіні та її команді за відповідальне ставлення до покладених доручень, за згуртованість у вирішенні важливих питань студентського життя, за творчість та ініціативність, за бажання працювати на благо студентів.