Олімпійський день

12 червня 2018 року на спортивному майданчику Політехнічного технікуму КІСумДУ відбулося свято Олімпійського дня. Команди студентів 1 курсу зі своїми класними керівниками змагалися в різних конкурсах: «Весела естафета», перетягування канату, піднімання гирі, конкурси на влучність, спритність тощо.

Було проведено і особисті змагання для класних керівників зі штрафного кидка, в яких переміг класний керівник 1 групи Сикал С.А. Море емоцій учасників і вболівальників, шалений настрій і вибух позитиву – все це змагання Олімпійського дня!

По закінченні цього спортивного свята всі команди учасниці були нагороджені грамотами і солодкими призами. І наприкінці нагородження всі вітали наших лідерів і призерів!

ІІІ місце посіла група 2 (класний керівник Громік Т.П.), ІІ місце – група 1 (класний керівник Сикал С.А.) і переможець Олімпійського дня – група 5 (класний керівник Наумов Д.О.).

Ще раз вітаємо переможців, призерів і учасників змагань зі святом і бажаємо йти зі спортом по життю завжди разом!