Шановні добродії! Випускники 9-х, 11-х класів, ПТУ! Ви, хоча й юні за віком, але стоїте перед вибором своєї подальшої долі: де продовжити навчання, до якого вишу вступати. Ми маємо бажання й можливість допомогти вам зробити цей вибір. Запрошуємо Вас на навчання до Політехнічного технікуму Конотопського інституту Сумського державного університету. Якщо є бажання отримати освіту в одному із провідних вузів України І-ІІ рівнів акредитації, ми готові прийняти Вас до дружного колективу ПТ КІСумДУ. Технікум має багаторічний досвід підготовки молодших спеціалістів за найбільш популярними на ринку праці спеціальностями: будівництво, обслуговування і ремонт залізничних колій; будівництво та експлуатація будівель і споруд; будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних доріг та аеродромів; технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях; виробництво електронних та електричних засобів автоматизації; організація виробництва; обслуговування комп’ютерних систем і мереж, землевпорядкування, готуючи фахівців як за денною, так і заочною формами навчання. Сьогодні ПТ КІСумДУ - це багатопрофільний навчальний заклад зі славетною 125-річною історією, який дає відмінну підготовку багатьох різнопланових дисциплін, формує світогляд, життєву позицію. Технікум пишається висококваліфікованим викладацьким складом. До послуг студентів: обладнані за останнім словом техніки навчальні аудиторії та лабораторії, бібліотека з доступом до мережі Інтернет, гуртожитки, медпункт, буфет, предметні гуртки, студентські об’єднання за інтересами, самодіяльність, секції, тенісні та тренажерні зали, тир, спортивний клуб, молодіжна організація студентів «Новий час». Навчатись в Політеху цікаво, життя закладу вирує, кипить у щоденному навчанні, гуртковій роботі, волонтерській та клубній діяльності. Усе це сприяє формуванню активної громадської позиції студентів, конкурентоспроможних фахівців на сучасному ринку праці. Система довузівської підготовки Політеху - одна із найкращих в регіоні. Навчання на підготовчих курсах ПТ КІСумДУ, окрім відмінних знань, дасть дев'ятикласникам додатковий бонус при вступі до ПТ КІСумДУ, а саме до 2-х балів, що є вагомим підспір’ям при вступі. Бути студентом ПТ КІСумДУ - це почесно, престижно, але й відповідально. На тих, хто успішно витримає умови вступної кампанії, попереду чекає одна із найяскравіших сторінок життя - студентські роки, роки прагнення до незвіданого, пошуків і відкриттів, оволодіння таємницями наук, роки громадянського зростання. Якщо Ви оберете одну із запропонованих спеціальностей і вступите до нашого навчального закладу, то Вам пощастить поповнити кагорту невтомних, ініціативних, наполегливих, креативних та передових студентів. До зустрічі в технікумі! З повагою, Тетяна Вікторівна Гребеник, директор ПТ КІСумДУ.

Ліцензія

Сертифікати про акредитацію спеціальностей

Сертифікати про акредитацію освітніх програм

Правила прийому до КФК СумДУ у 2020 році (молодший бакалавр)

Правила прийому до КФК СумДУ у 2020 році (фаховий молодший бакалавр)

Положення про приймальну комісію ПТКІСумДУ

Свідоцтво про атестацію загальноосвітньої підготовки

Результати вступних іспитів:

Результати вступних іспитів з математики (14.07.2020)

Результати вступних іспитів з української мови (14.07.2020)

Результати фахового випробування (12.08.2020)

Результати вступних іспитів з української мови (12.08.2020)

Результати вступних іспитів з математики (25.08.2020р.)

Результати вступних іспитів з української мови (25.08.2020р.)

Результати вступних іспитів з математики (27.08.2020р.)

Результати вступних іспитів з української мови (27.08.2020р.)

Списки рекомандованих до зарахування

Списки рекомандованих до зарахування на базі БЗСО від 23.08.2020

Списки рекомандованих до зарахування на основі кваліфікований робітник

Списки рекомандованих до зарахування молодший бакалавр